Meniu

STEAM veikla „Sniego diena“

2022 m. sausio 20 d. priešmokyklinės ugdymo grupės „Smalsučiai“ vaikai ir auklėtoja Viktorija Tvaskūnienė minėjo pasaulinę sniego dieną. Vaikai klausėsi pasakojimo „Vienos snaigės kelionė“, aptarė, kas nutiko snaigei, sužinojo, kokia ji trapi ir kaip greitai gali ištirpti. Smalsaudami domėjosi, žiūrėjo nuotraukas kompiuteryje, kokių snaigių būna, kokios jos ypatingos ir kiek daug džiaugsmo teikia žmogui jų plevenimas, ramuma, balta paklotė. Vaikai aiškinosi iš kur atsiranda snaigės, sniegas, kokios yra sniego savybės, ar jo forma kinta, kada jis limpa, o kada – ne.  Vaikai gaminosi dirbtinį sniegą iš sodos ir indų ploviklio, iš paruošto pirktinio mišinio sumaišyto su vandeniu. Ant šviesos stalų vaikai formavo gniūžtes, statė „Senius Besmegenius“,  sukūrė „Sniego šalį“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems