Meniu

STEAM veikla „Spalvų ir žiedų karalijoje“

„Pabiručiai“ grupės vaikučiai su mokytoja Stefanija visą gegužės mėnesį stebėjo, tyrinėjo darželio teritorijoje pražydusias pievų gėles, pasodintų našlaičių žiedus, grupių lysvėse pražydusių žemuogių, žieminių svogūnų žiedus. Vartėme, skaitėme knygą „Pažinkime pievą“, vaikai susipažino su pievoje augančiais augalais, vardijo gėlių žiedų spalvas. Ugdytiniai išsirinko labiausiai patinkančią pievų gėlę-pienę, spalvino ją. Lauke pievoje vaikai žaidė žaidimą „Spalvotos gėlės“, grupavo popierines gėles pagal spalvas, lygino pagal dydį. Veiklų metu lavėjo vaikų sakytinė kalba, spalvų pažinimas, smulkioji motorika, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems