Meniu

STEAM veikla ,,STEBUKLINGA MAŠINA“

   2021 m. spalio mėn. 18-22 d. lopšelio- darželio ,,Voveraitė“ ,,Voveriukai“ grupės vaikai dalyvavo sveikos gyvensenos projekte ,,Aš saugus, kai žinau“. Projekto metu ugdytiniai prisiminė pagrindines eismo taisykles, dalinosi mintimis apie transporto priemones, jų paskirtį ir spalvas.
   Projekto metu susikūrė ,,Stebuklingą mašiną“. STEAM veiklos metu buvo naudojama maistinė plėvelė (ja vaikai apvyniojo stalo kojas), skalbinių segtukai, dažai, teptukai ir kempinėlės.
Ugdytiniai, kurdami mašiną, įtvirtino pagrindinių spalvų pavadinimus, segdami segtukus, lavino smulkiąją motoriką, piešdami teptukais ir kempinėlėmis aptarė girdimus garsus, diskutavo, ko reikia, kad mašina važiuotų (ratų, variklio, degalų/kuro, vairo, vairuotojo, o vairuotojas turi mokėti eismo taisykles ir t.t.)
   Ši veikla leido vaikams į įprastus dalykus pažvelgti kitaip; lavėjo fantazija ir kūrybinis mąstymas (vaikai nusprendė, kad kuo įsegta daugiau segtukų, tuo greitesnė mašina). Kuriant ,,Stebuklingą mašiną“ buvo išbandytos netradicinės priemonės, buvo lavėjo vaikų smulkioji motorika ir kalba (pasyvus ir aktyvus žodynas).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems