Meniu

STEAM veikla „Sugrįžo gandrai“

STEAM veikla „Sugrįžo gandrai“. „Pelėdžiukai“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Sandra Vitkauskiene, dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Čiulba paukšteliai pamary“, skirtoje Pasaulinei paukščių dienai paminėti. Vaikai iš gausybės Lietuvos paukščių išsirinko gandrą ir leidosi į šio gražaus paukščio pažinimo kelionę. Vaikai sužinojo, kad gandrai žiemą išskrenda į šiltuosius kraštus, o pavasarį grįžta į Lietuvą. Skaičiavo, kiek gandras turi kojų ir sparnų. Išsiaiškino, kad gandras turi ilgą snapą ir valgo varles. Išmoko K. Kazlauskaitės eilėraštį „Gandrai sugrįžo“. Klausėsi, kaip gandrai kalena, sužinojo, kad gandrai taip sveikinasi. Iš antrinių žaliavų dėliojo gandrą, iš lego bandė sudėlioti gandralizdžius. Vaikai veiklos metu ugdėsi bendradarbiavimo, bendravimo bei skaičiavimo įgūdžius.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems