STEAM veikla – Šv. Liucijos šviesos dienos minėjimas „ŠVIESK, ŠVIESK UGNELE ŠVENTA“

Mūsų senoliai nuo seno laukdami saulės sugrįžimo gruodžio 13-ąją Šv. Liucijos dieną, uždegdavo namų žibintus ir žvakeles, tikėdami, kad į namus sugrįš šiluma, šviesa ir viltis. Norėdami sušilti prie žvakelių šviesos ir paminėti Šv. Liucijos šviesos dieną 2021 m. gruodžio 13-17 d. Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ ugdytiniai ir auklėtojos, vykdė STEAM veiklą „ŠVIESK, ŠVIESK UGNELE ŠVENTA“. Iš pasirinktų priemonių kūrė žibintus ir žvakeles, linkėdami vienas kitam šviesių ir jaukių artėjančių švenčių.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems