Meniu

STEAM veikla „Tiltai maži ir dideli“

Šiaulių l/d „Voveraitė“ „Pelėdžiukai“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Sandra Vitkauskiene, skaitė pasaką „Aukso tiltas“ ir labai susidomėjo tiltais. Vartė įvairias pažintines bei pasakų knygeles. Svarstė, kokia gali būti tilto konstrukcija, kam jie skirti. Žiūrėjo įvairius mokomuosius filmus, kokie tiltai būna, kokie ilgiausi ar didžiausi tiltai pasaulyje. Tiltus konstruoti nusprendė iš lego detalių. Pradžioje tiltai buvo realistiški, bet vėliau sudomino tilto dydis. Sujungę savo kūrinius sukonstravo ilgą tiltą per visą stalą ir pavadino jį – draugystės tiltu. Vaikai su liniuotėmis išmatavo savo kūrinius, lygino, kurio didesnis ar aukštesnis. Vaikai ugdėsi bendradarbiavimo įgūdžius, sėmėsi inžinerijos žinių, eksperimentavo. Bandė savo tiltus nupūsti, dėjo ant tiltų mašinėles, žiūrėjo, ar atlaikys. Veikla vaikams suteikė daug teigiamų emocijų.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems