Meniu

STEAM VEIKLA ,,TRISPALVĖS SPALVOS“

2022 m. sausio 13 d. lopšelyje-darželyje ,,Voveraitė“, ,,Smalsučiai“ grupėje vaikai ir mokytoja Džiuljeta Jokubaitytė atliko STEAM veiklą ,,Trispalvės spalvos“. Veiklos metu naudojome priemones: padėklas, stiklainis, vanduo, spalvotas burbuliukas. Vaikai vandenį supylė į stiklainį ir įdėjo spalvotą burbuliuką. Laukdami spėliojo, kas užaugs iš rutuliuko, aptarė trispalvės spalvas. Pamatė, jog užaugo arkliukas, kuris yra panašus į Lietuvos vytį. STEAM veikla vaikams suteikė daug įsimintinų akimirkų.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“