Meniu

STEAM VEIKLA ,,UOGIENĖS LEDUKAI“

2022 m. lapkričio 11 d. lopšelyje-darželyje ,,Voveraitė“, ,,Svirpliukai“ grupėje vaikai ir mokytoja Džiuljeta Jokubaitytė atliko STEAM veiklą ,,Uogienės ledukai“. Veiklos metu naudojome priemones: padėklas, formelės, vanduo, uogienė, šaukštelis. Uogas šaukštu dėliojome, pilstėme vandenį į formeles. Kai sudėjome uogas ir supylėme vandenį nunešėme užšaldyti į šaldiklį. Po kelių valandų stebėjome, kaip keitėsi formelėse esanti sušalusi masė (uogienė su vandeniu) įdėta į karštą vandenį. Aptarėme sveiką mitybą, kalbėjome apie uogas – tai, kas sveika mūsų organizmui. Manome,  jog ,,Uogienės ledukai“ sveika vasarą, o šaltuoju metų laiku sveika ,,Uogienės ledukų“ arbatos. Todėl, kai sušalo ledukai atsigėrėme arbatos. STEAM veikla sužavėjo vaikus, jiems labai patiko formelėje pastebimi pokyčiai, buvo džiaugsmingi ne tik atlikdami veiklą, bet ir gerdami arbatą.

 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems