Meniu

STEAM veikla „Žaidžiame domino“

2023 m. birželio 1 d. 10.30 val. priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai ir mokytoja Viktorija Tvaskūnienė dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“ organizuojamame renginyje „Žaidžiame domino“, kuris skirtas Tarptautinei Vaikų Gynimo dienai paminėti. Domino turnyro metu vaikai su draugais išsiaiškino domino žaidimo taisykles, domino kauliukų dėliojimo meno vingrybes.  Ugdytiniai žaidė su dideliais medžiaginiais kauliukais, pripūstose balionuose ieškojo domino kauliukų, skaičiavo taškus. Domino turnyras įtemptas ir įdomus, nes žaidžiama buvo su skirtingais domino žaidimais: „Spalvų domino“, „Gyvūnų domino“, „Augalų domino“, „Domino“. Stengiamės, kad žaidimą pavyktų pabaigti su mažai taškų, mažai atliekamų kauliukų. Mus pavyko, džiaugiamės savo žaidimu, diplomu ir dovana, stalo žaidimu „Domino“.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems