Meniu

STEAM ,,Velykų margutis‘‘

,,Kodėlčiukai“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Vilma Dapkiene, laukia Šv. Velykų. Vaikai domėjosi kiaušinių marginimo būdais, stebėjo jų raštus svarstė kokį dažymo būdą pasirinkti. Daugumos ugdytinių pageidavimu, buvo nutarta pasirinkti dažymą su burokais. Vaikai tyrinėjo buroką, svėrė, matavo, lygino, nusakė spalvą, kvapą skonį. Vaikai tarkavo buroką, viso proceso metu suprato, jog galima pasirinkti stambias ir smulkias dalis, nuo kurių priklausys kiaušinio raštas, išsiaiškino, kaip įvynioti kiaušinį taip, kad nenukristų burokas. Ugdytiniai įsitikino, jog suformavo reikiamą formą, padarė išvadą, kad nusidažytų kiaušinis reikiama spalvą, reikia palaukti. Vaikai suprato, jog užduotį padarė iki galo ir pasiekė, savo užsibrėžtą tikslą, atlikdami bandymą su buroku.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems