Meniu

STEAM ,,Žiedų ir spalvų karalijoj”

Atėjus pavasariui grupės ,,Pelėdžiukai” ugdytiniai tyrinėja, stebi augalus ir eksperimentuoja su spalvomis. Lieporių parke prisirinkę įvairių spalvų žiedų pabandė jais piešti ant balto popieriaus lapo. Pasirodo, augalais galima piešti be teptuko ir dažų. Augalas ne tik skleidžia kvapą, valo orą, maitina žmogų, gyvūnus, vabzdžius, gydo, džiugina akį, juo galima… piešti. Stebėjome, kaip skleidžiasi popierinė lelija vandenyje, sužinojome, kad popierius gaminamas iš medžio, o medis ,,geria” vandenį, todėl popierinė lelija ima judėti ir skleistis. Atlikome eksperimentą ,,Spalvomis mirguliuojantis pienas” – indų plovikliu suvilgytas ausų krapštukas lyg burtų lazdele privertė riebaus  pieno paviršiuje plūduriuojančias spalvas judėti ir šokti.  Pasijautėme tikrais mokslininkais!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“