Meniu

Šventė „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

Gegužės 8 d. „Smalsučių“, „Svirpliukų“, ir „Gudručių“ grupių ugdytiniai žingsniavo į „Rasos“ progimnaziją, pakeliui prisijungė dar 5 darželiai. Joje vyko „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ šventė. Vaikus pasitiko linksmi personažai liūtas, beždžionėlė ir vandens lašelis. Ugdytiniai atliko masinę mankštą ir sušoko nuotaikingą šokį. Ugdymo įstaigoms buvo įteiktos padėkos už visuomenės sveikatos puoselėjimą, skleidžiant sveikatos stiprinančių mokyklų idėją. Po šventės vaikai žygiavo į Lieporių parką.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems