Meniu

Tarptautinė „Ačiū“ diena

Sausio 11 d. švenčiama Tarptautinė žodžio „Ačiū“ diena. „Ačiū“ – tai mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba. Šiais metais vaikai kartu su grupės auklėtojomis aptarė kada vartojamas žodis ačiū. Su vaikais taip pat buvo kalbama apie dėkingumą ir klausomasi Stanislovo Abromavičiaus pasakojimo „Kaip Jokūbėlis žodelio „ačiū“ ieškojo“. Taip pat pagal nerašytą šventės tradiciją, šią dieną draugams ir artimiesiems piešiami atvirukai. Vaikai taip pat sužinojo kaip žodis „ačiū“ skamba skirtingomis pasaulio kalbomis. 

Vaikai dažniausiai ačiū taria norėdami išreikšti dėkingumą šeimai, draugams, artimiesiems, padėkodami už pagalbą, maistą, daiktus, komplimentus, draugystę ir pan. Taigi, nepamirškime, kad nuo pat mažumės svarbu puoselėti vaikų dėkingumą, kuris teikia laimės tiek mažam, tiek dideliam Nepamirškite kuo dažniau vartoti šio žodžio nes jis nepaprastas!

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems