TARPTAUTINĖ IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ NUOTRAUKŲ PROJEKTAS-PARODA „KĄ MATAU PRO LANGĄ“

2020 m. gegužės mėnesį  „Voveriukų“ grupės vaikai su savo darbeliais dalyvavo Vilniaus lopšelio-darželio „Gintarėlis“ organizuotoje tarptautinėje ikimokyklinių ugdymo įstaigų kūrybinių darbų nuotraukų projekte-parodoje „Ką matau pro langą“.  Projektas buvo skirtas ieškoti kitų prasmingų ir įdomių užsiėmimų namuose. Kartu su vaiku piešti netradicinėje erdvėje – ant mažosios palangės. Piešti tai, ką pamatei pro langą, ir kurti apie tai pasakojimus. Tam tikslui buvo sukurta knyga, leisianti patirti projekte dalyvaujančių šalių vaikui ir jo šeimai bendrumo jausmą ir kūrybos džiaugsmą. Pagaliau ir mus pasiekė ši knyga, kuria dabar galime pasidalinti.