Meniu

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

2021 m. lapkričio 16 d. lopšelis-darželis ,,Voveraitė‘‘ minėjo tarptautinę Tolerancijos dieną, kurios tema – Tolerancijos miestas!
Kiekviena grupė į aktų salę nešė pedagogų, vaikų ir tėvelių kūrybingai pagamintus namelius, buvo „statomas“ mūsų lopšelio-darželio miestelis-ekspozicija. Šis miestelis – tai mūsų darželio bendruomenės atspindys. Atrodo, kad tokiame miestelyje tikrai gera gyventi! Bet kuris miestas ar miestelis yra gyvas todėl, kad jame gyvena žmonės, kurie yra skirtingi, o tie skirtumai apjungia į vieną bendrą visumą.
Šia tema grupėse buvo vykdomos veiklos: konstruojama tolerancijos pilis, iš popieriaus karpomi, spalvinami ir lankstomi nameliai, pasitelkiant „Kimochi” herojus buvo kalbama apie tolerancijos reikšmę. 
 
 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“