Meniu

TARPTAUTINIS VOKALO KONKURSAS „MUSIC IS MY LIFE“

2024 m. balandžio- gegužės mėnesį vyko IV -asis tarptautinis vokalo konkursas „MUSIC IS MY LIFE“. Konkursą organizavo vokalo ekspertė Aušra Marcinkevičienė. Dalyvius vertino tarptautinė komisija.  Šiame konkurse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytinė Guoda Kuzaitė. Ji atliko  dainą  „Tau visas dangus“ iš filmo „Drugelio širdis“ (muzika Pauliaus Jasiūno, žodžiai Modestos Jurgaitytės).

Savo amžiaus A (4-6m.) vokalistų grupėje laimėjo I- ąją vietą.  Solistė buvo apdovanotą diplomu ir nominantės statulėlė.

Meninio ugdymo mokytoja Diana Polekienė.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems