Meniu

Tolerancijos diena

Žodis „tolerancija“ kilo iš lotyniškojo tolerantia, kuris reiškia kantrybę. Atrodo, visi galime teigti, jog esame tolerantiški ir pagarbūs kitiems. Deja, tardami šiuos žodžius, ne visada iki galo suprantame jų reikšmę. Gali atrodyti, kad mes geriau žinome, kaip reikia gyventi, ir bandome primesti savo požiūrį kitiems. Tačiau gebėjimas suprasti ir priimti kitų įsitikinimus, kitokį požiūrį arba nuomonę parodo žmogaus tolerantiškumą kitiems ir kitokiems žmonėms. Skirtingos emocijos kiekviename iš mūsų gyvena, bet jos gyvena visos kartu, nors ir skirtingos. Taip yra ir su mumis visais. Aplink yra daug skirtingų žmonių, bet mes visi gyvename viename pasaulyje todėl turime būti tolerantiški. 2022 m. lapkričio 16 d. minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis-Tolerancijos namas. Šią dieną paminėjo ir darželio ugdytiniai. Vaikai aiškinosi, kas yra  tolerancija, kodėl svarbu draugauti ir priimti į savo būrį tuos vaikus, kurie  yra ypatingi, kitokie. Grupių „Smalsučiai“, „Voveriukai“ ir „Svirpliukai“ vaikai nupiešė tolerancijos namą – visų žmonių namą.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“