Vasaros darbai ir stebėjimai

Lopšelio- darželio ,,Voveraitė“ edukacinėje erdvėje- darže šią vasarą sėkmingai auginami vaistiniai augalai, krapai, svogūnai, žemuogės, agurkai, pomidorai, žirniai, salotos, petražolės… Stebint ir prižiūrint daržo ir šiltnamio gėrybes vaikų žodyne atsirado naujos sąvokos ( vaistažolės, prieskoninis augalas, agurko ūsas, ūgliai ir pan.). Vaikai sužinojo kokios sąlygos reikalingos augalams augti, išmoko prižiūrėti augalus (pririšti, nukreipti agurko ūglius, palaistyti). Per visą daržo priežiūros laiką vaikai stebėjo augalus, rinko informaciją iš įvairių šaltinių, domėjosi darže auginamų augalų ciklu, tyrinėjo augalų požymius ir savybes (matavo ilgį, aukštį, stebėjo per padidinamąjį stiklą, skaičiavo lapus, žiedus, vaisius, apžiūrinėjo formas). Savo patirtį ir įspūdžius reiškė diskutuodami, pasakodami draugams, tėveliams ir darželio darbuotojams.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems