Vasaros kelionės ir transporto priemonės

Vasaros metu, vaikai labai mėgsta keliauti, atostogauti ir pramogauti.  Visi noriai dalinosi savo atostogų įspūdžiais, pasakojo kokias įspūdingas vietas aplankė. Išsiaiškinome kokiomis transporto priemonėmis galima keliauti, kokių daiktų gali prireikti kelionei. Susipažino su oro, vandens ir sausumos transporto priemonėmis, plėtė žodyną sąvokomis „skrenda“, „plaukia“, „važiuoja“. Vaikai lauke žaidė įvairius imitacinius žaidimus, sportavo, piešė, konstravo, lipdė laivus, lėktuvus, traukinius, mašinas.

Vaikai nusprendė, kad smagiausia transporto priemonė – traukinys, su kuriuo galima nuvažiuot prie jūros.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems