VIRTUALUS LIETUVOS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPIŲ ADVENTINIŲ GIESMIŲ IR KALĖDINIŲ DAINŲ FESTIVALIS „ANGELO SPARNAS“

  “Skruzdėliukų” grupės dainorėlės: Saulė, Ugnė, Henrieta, Vilanda,Viltė, dalyvavo lapkričio- gruodžio mėnesiais Radviliškio lopšelio- darželio „Eglutė“ organizuojamame virtualiame Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių Adventinių giesmių ir Kalėdinių dainų festivalyje „Angelo sparnas“. Mergaitės padovanojo  dainą „Kalėdos“ (muzika K. Strachan, žodžiai S. Januškos). 

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems