VIRTUALUS RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ LOPŠINIŲ ATLIKĖJŲ PROJEKTAS “PELE, PELE, NEŠK MIEGELĮ”

    Mūsų lopšelio-darželio “Kodėlčiukų” grupės solistė Guoda Kuzaitė,  dalyvavo lapkričio- gruodžio mėnesiais Šiaulių lopšelio-darželio “Eglutė” organizuojamame virtualiame respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų lopšinių atlikėjų projekte “Pele, pele, nešk miegelį”. Solistė atliko  “Lopšinę meškučiui”. (muzika Kelly Family – An Angel, žodžiai Žanetos Taurinskienės daina Angelėliui”, teksto redagavimas -Diana Polekienė).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu

Aktuali informacija nepaprastosios padėties metu
© 2022 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems