Meniu

Vištienos troškinys su daržovėmis

„Gudručiai“ grupės vaikai priėmė projekto „Sveikatiada“ pasiūlymą ir sudalyvavo konkurse „Gamink su Sveikatiada“. Balandžio mėnesį vaikai vėl pavirto virėjais. Pasinaudojo nurodytu produktų sąrašu, pridėjo savo produktų ir patobulino pietų patiekalą.

Iš nurodyto produktų sąrašo reikėjo pasirinkti tris ar daugiau ingredientų, pridėti dar 2-3 savo ir sukurti puikų pietų patiekalą. „Gudručiai“ grupės vaikai sugalvojo, kaip pagardinti jau žinomą vištienos troškinį su daržovėmis.

Iš nurodyto produktų sąrašo mes pasirinkome vištienos file, papriką, slyvinius pomidoriukus, brokolį. Patys pridėjome morkų, žiedinį kopūstą, cukiniją. Prisiminėme visų produktų pavadinimus, juos įvardinome. Apžiūrėjome, kaip jie atrodo. Lietėme.

Į lėkštę pridėjome ištroškinto vištienos troškinio ir jį apdėjome slyviniais pomidoriukais. Patiekalas pasidarė ryškesnis ir daug skanesnis.

O po to viską  su pasigardžiavimu suvalgėme. Vaikai sakė, kad taip daug skaniau. Labiausiai patiko slyviniai pomidoriukai.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“