Meniu

,,Žaisk, sportuok ir šypseną dovanok‘‘

2024-05-24 Šiaulių lopšelyje-darželyje ,,Voveraitė‘‘ įvyko sporto šventė ,,Žaisk, sportuok ir šypseną dovanok‘‘. Renginyje dalyvavo ir socialiniai partneriai iš lopšelio-darželio ,,Bitė‘‘. Šio renginio tikslas – suteikti ugdytiniams kuo daugiau teigiamų emocijų, sudominti juos įvairiomis sporto šakomis, ugdyti sportinį raštingumą ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Į renginį buvo įtraukta ir visa lopšelio-darželio bendruomenė. Visos grupės buvo apdovanotos diplomais, o šypsenos jų veiduose liudijo apie puikiai praleistą laiką.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems