Meniu

Žiemos pasaka lange

„Skruzdėliukai“ ir „Voveriukai“ dalyvavo respublikiniame projekte „Žiemos pasaka lange“. Tikslas buvo sukurti pasaką ir, aplikacijos pagalba, perteikti ją grupių languose. Sukūrę pasaką, vaikai rinkosi pagrindinius elementus. „Skruzdėliukai“ nusprendė, kad tai bus eglutė, sniego senis, snaigės. Radę paveikslėlius jie išsiaiškino formas ir spalvas. Dėlioja viską iš kėlių detalių, išsiaiškino išdėliojimo eiliškumą (nuo didžiausios iki mažiausios detalės). Suprato, kad snaigės gali būti įvairių dydžių, bet jų forma, visada vienoda (skritulys). O eglutė turi tris trikampio formos detales. Viską išdėliojo ir pritvirtino prie lango. Džiaugėsi ir grožėjosi atliktu darbu.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems