Meniu

Europos sveikos mitybos diena

2021 lapkričio 8 dieną lopšelyje-darželyje ,,Voveraitė“ minėjome Europos sveikos mitybos dieną.  Ši diena prasidėjo smagiu ir darbingu sveiko maisto rytmečiu. Visose grupėse vyko veiklos, kurių metu vaikai apžiūrinėjo vaisius ir daržoves, sakė jų pavadinimus, spalvas, lietė ir pasakojo savo pojūčius, skaičiavo bei rūšiavo. Kalbėjosi apie daržovių ir vaisių naudą žmogaus organizmui. Vaikai diskutavo kokią naudą žmogui teikia vaisiai ir daržovės, išsiaiškino ir nusprendė, kad valgydami sveikai žmonės yra sveiki ir stiprūs. Taip pat visi vaikai žino, kad daržovės ir vaisiai turi daug vitaminų.
Rytmečių metu buvo įtvirtinti ir higieniniai įgūdžiai. Vaikai plovė rankas, kruopščiai plovė vaisius ir daržoves. Vėliau kiekvienos grupės ugdytiniai pasigamino sveiko maisto patiekalą. Vieni  salotas iš vaisių ar daržovių, kiti spaudė sultis.
Visų nuotaika buvo puiki. O pačių pagamintas maistas pats skaniausias.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems