RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ UGDYTINIŲ DAINŲ FESTIVALIS ,,PAVASARĮ DAINOS SUSKAMBO“

2024 m. kovo 21 d. Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“ organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų dainų festivalį  ,,Pavasarį dainos suskambo”.

Renginio vedančiosios mokytojos Jūratė ir Viktorija žaismingai pristatinėjo renginio dalyvius ir kvietė skambiai dainai. Festivalyje dalyvavo vaikai iš Joniškio lopšelio-darželio „Saulutė“, Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“, Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“, Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio, Šiaulių lopšelio-darželio „Žiogelis“, Šiaulių lopšelio-darželio Salduvė“, Šiaulių lopšelio-darželio „Gintarėlis“, Šiaulių lopšelio-darželio „Vaikystė“, Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“, Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“, Centro pradinės mokyklos. Mūsų darželį atstovavo šeimyninis duetas Guoda ir Orestas Kuzai. Renginį vainikavo visų festivalio dalyvių  kartu sudainuota grupės Bavarija daina „Spalvotas pasaulis“.