Meniu

Steam „Širdelė Lietuvai”

Artėjant Vasario 16-tai su priešmokyklinio ugdymo grupe „Smalsučiai” nusprendėme pasveikinti Lietuvą. Savo bendru darbu, lietuviams brangių spalvų derinimu vaikai sukūrė Lietuvai širdelę. Karpė, spalvino, dažė, klijavo, kūrybiškai dėliojo ir kartu džiaugėsi rezultatu. Smagu, kai antrinės žaliavos padeda sukurti grožį. Panaudoti daiktai (kartonas, popieriaus ritinėliai, spalvoto popieriaus atraižos) vėl atgimė ir džiugino mus. Vaikų širdelė Lietuvai iškeliavo į Šiaulių l/d „Rugiagėlė”, kur vyksta paroda. Mokytoja Eglė.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“