Meniu

STEAM veikla ,,Darželio gėlės, augalų žiedai“.

„Gudručiai“, „Kodėlčiukai“ ir „Pelėdžiukai“ grupių vaikai prisiminė augalo dalis, jas įvardijo, pasakojo, ko reikia, kad augalai augtų: jiems sudygti reikia saulės, šviesos, oro, žemės, sėklų. Kuomet augalas pradeda augti, jo šaknelės skverbiasi gilyn į žemę, o daigelis stiebiasi į saulę. Visi drauge išsiaiškino su augimu susijusius procesus: pasėtas augalas auga, kuomet kvėpuoja, geria vandenį, šildosi saulėje. Vaikai lopšelio-darželio kieme ieškojo žydinčių augalų, tyrinėjo jų žiedus ir spalvas, skaičiavo žiedlapius. Pasitelkę spalvotas menteles stebėjo, kaip keičiasi gėlių spalvos ir žiedlapiai. Aiškinosi, ką galima pastebėti, tyrinėjant žiedus per padidinamuosius stiklus. Lauko kreidelėmis piešė gėlės žiedus ant grindinio. Vėliau vaikai ieškojo spalvų augmenijoje ir prisirinkę gėlyčių, išbandė piešimą, spalvinimą augalo dalimis (tulpės, pelargonijos, pienės žiedlapiais, lapais).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems