Meniu

STEAM veikla „KALĖDINĖ PASAKA“

2022 m. gruodžio mėn. lopšelio-darželio „Voveraitė“ grupių „Gudručiai“, „Kodėlčiukai“ „Pelėdžiukai“, „Smalsučiai“, „Skruzdėliukai“, „Svirpliukai“, „Voveriukai“ ugdytiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Kalėdinė pasaka“. Jos metu vaikai ir mokytojos susipažino su stebuklus darančia fėja, klausėsi negirdėtos Kalėdinės istorijos, nutikusios prieskonių karalystėje bei sužinojo, kur gyvena laimė. Vaikai iš fėjos paruoštos tešlos gaminosi kalėdinius meduolius – Kalėdų Senelio sagas, suteikdami joms savą formą, apipavidalinimą. Kepant meduoliams krosnelėje, žėrintis fėjos rutulys išklausė visus vaikų norus, slapčiausias svajones, eilėraščius ir daineles. Prie kvepiančių švenčių laukimo, STEAM veiklų „Jauku, ramu ir kvepia laukimu” prisijungė ir Rėkyvos progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Bangelė” „Pelėdžiukai” gr. vaikai ir tėveliai įsikūrę kūrybines dirbtuvėles „Skaniai kvepia Kalėdomis!” (Mokytoja J. Četyrkinienė).

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2023 © Šiaulių l-d „Voveraitė“