STEAM veikla „Planetų paviršius“

2023 m. kovo 8 d. „Smalsučiai“ grupės ugdytiniai ir mokytoja V. Tvaskūnienė teminės savaitės „Kaip suprasti kosminį kalbą?“ metu, aiškinosi, ką žino apie planetas, domėjosi kiek jų yra, kokios jos formos, spalvos, dydžio, iš ko sudarytos. Vaikai aptarė iliustracijas, susipažino su sąvoka ,,rutulys“. Nusakė, kuo rutulys skiriasi nuo skritulio, apskritimo. Atliko bandymą „Planetų dulkės“: į vienkartines lėkštes įbėrė truputį miltų („dulkių“). Pipetėmis prisitraukė vandens ir iš 30-40 cm. aukščio lašino po lašelį į lėkštę su miltais, pūtė pro šiaudelius. Stebėjo, kaip vandens lašeliai, oras paviršiuje išmuša „kraterius“. Bandymo metu suformuotus planetų paviršius lygino su pavaizduotu iliustracijose. Nusipiešė savo svajonių planetas.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių lopšelis-darželis „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems