Meniu

STEAM veikla „Spalvotos gėlės, augalų žiedai ir drugeliai“

2022 m. birželio 7-9 d. lopšelio-darželio ugdytiniai kieme vykdė tiriamąją kūrybinę veiklą. „Smalsučiai“, „Skruzdėliukai“, „Svirpliukai“, „Kodėlčiukai“, „Gudručiai“, „Pelėdžiukai“, „Voveriukai“ grupių vaikai lauke tyrinėjo augalus: prisiminė augalo dalis, jas įvardijo, pasakojo, ko reikia, kad augalai augtų – jiems sudygti reikia saulės, šviesos, oro, žemės, sėklų. Kuomet augalas pradeda augti, jo šaknys skverbiasi gilyn į žemę, o daigelis stiebiasi į saulę. Visi drauge išsiaiškino su augimu susijusius procesus: pasėtas augalas auga, kuomet kvėpuoja, geria vandenį, šildosi saulėje. Vaikai lopšelio-darželio kieme ieškojo žydinčių augalų, tyrinėjo jų žiedus ir spalvas, skaičiavo žiedlapius. Pasitelkę spalvotų drugelių, gėlių trafaretus stebėjo, kaip keičiasi gėlių, drugelių spalvos. Aiškinosi, ką galima pastebėti, tyrinėjant žiedus.

Adresas: Saulės takas 7,
LT-78302 Šiauliai
Telefonas (8 41) 552 591
El. paštas voveraite@splius.lt
Biudžetinė įstaiga, kodas Juridinių asmenų registre 190528055

Paieška svetainėje

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
2024 © Šiaulių l-d „Voveraitė“
Versija neįgaliesiems